Dede Korkut Zoraki Kahraman Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 / 10 IMDB Puanı 1 Yorum 181 Görüntülenme

Dede Korkut Zoraki Kahraman Full HD İzle

Yönetmen:

Burak Aksak

Oyuncular:

Erdal Tosun, Cengiz Bozkurt, Neclip Memili, Arzu Oruç, Devrim Yakut, Zafer Algöz, Onur Atilla, Eda Ece
Dede korkut hikayelerini hepimiz biliriz. Dede korkut hikayeleri salur kazan zoraki kahraman izle , Dede korkut hikayeleri genelde bir oba içerisinde geçen tarihi hikayelerden oluşmaktadır. asıl soyu türklerden gelmekte olarak bilinen dede korkut'un hikayelerini en sonunda dayanamayıp filme çevirmişler. Dede korkut Salur kazan Zoraki kahraman izle filminin iyi olmasının sebeplerinden biri de yönetmeninin iyi olması. Yönetmenlik koltuğunda Burak Aksak otururken ayrıca filmin mükemmel oyuncu kadrosunda ise Erdal Tosun, Cengiz Bozkurt, Neclip Memili, Arzu Oruç, Devrim Yakut, Zafer Algöz, Onur Atilla, Eda Ece gibi zamanında başarılı olmuş usta oyuncular vardır. Dede korkut filmi izle filmini sitemizden full hd tek parça olarak izleyebiliriniz. ayrıca 2017 türk komedi filmleri izle filmlerini de sitemizden izleyebilirsiniz. Dede korkut filmleri , Dede korkut filmleri hd izle ,

Dede korkut hikayelerini hepimiz biliriz. Dede korkut hikayeleri salur kazan zoraki kahraman izle , Dede korkut hikayeleri genelde bir oba içerisinde geçen tarihi hikayelerden oluşmaktadır. asıl soyu türklerden gelmekte olarak bilinen dede korkut’un hikayelerini en sonunda dayanamayıp filme çevirmişler.

Bir önceki yazımız olan Thor 3 Ragnarok Türkçe Dublaj Full izle başlıklı makalemizde Thor 3 2017 izle, thor 3 filmi izle ve Thor 3 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)