Parayı Bulduk Full HD Tek Part izle 1080P
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 5 Yorum 181 Görüntülenme

Parayı Bulduk Full HD Tek Part izle 1080P

(2017 - TR - Türkiye)

Yönetmen:

İhsan Taş

Oyuncular:

Ersin Korkut, Metin Keçeci, Gülsüm Alkan, Hüseyin Elmalıpınar, Taylan Erler, Alay Cihan, Afrikalı Ali, Metin Yıldırım, Mehmet Kurt, Tahsin Taşkın, Vahdet Çakar, Yavuz Karakaş, Sami Çelik, Dilek Uluer, Hakan Salli, Çağkan Özkörüklü, Erol Toksoy, Serkan Dinç
Parayı bulduk izle
parayı bulduk filmi izle filmi 2017 de çıkacak olan yerli yapım bir filmdir. Daha önce BKM ile çalışan yani güldür güldür show'dan hatırladığımız Ersin Korkut'da bu filmde başrol olarak oynamaktadır. Yerli yapımın sinemada daha çok gelişmesini gönülden istiyoruz. Bu çok güzel hazırlanmış türk - yerli yapım filminin yönetmenlik koltuğunda İhsan Taş oturmaktadır. Ayrıca müthiş oyuncu kadrosunda '' Ersin Korkut, Metin Keçeci, Gülsüm Alkan, Hüseyin Elmalıpınar, Taylan Erler, Alay Cihan, Afrikalı Ali, Metin Yıldırım, Mehmet Kurt, Tahsin Taşkın, Vahdet Çakar, Yavuz Karakaş, Sami Çelik, Dilek Uluer, Hakan Salli, Çağkan Özkörüklü, Erol Toksoy, Serkan Dinç '' gibi isimleri görmek mümkün. Parayı bulduk full izle filmini sitemizden izleyin. iyi seyirler. fullhdfilmizleg ziyaretcileri..

Parayı Bulduk izle

Bir önceki yazımız olan Meg 2018 Full HD Türkçe Dublaj İzle 1080P başlıklı makalemizde Meg 2018 izle, Meg filmi izle ve Meg Full HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (5)