Venom 2018 Full Türkçe Tek Parça İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
- IMDB Puanı 266 Görüntülenme

Venom 2018 Full Türkçe Tek Parça İzle

(2018)

Yönetmen:

Alex Kurtzman

Oyuncular:

Tom Hardy
Popüler Spider-Man kötü adam Venom merkezli bir film. Arsa ayrıntıları bilinmiyor ancak proje, Sony'nin Columbia Pictures tarafından Örümcek Adam'ın Potansiyel Serisi olarak geliştiriliyor: Homecoming . Venom'un tek başına oynadığı filmin Marvel Sinematik Evrenin bir parçası mı yoksa Tom Holland'ın Peter Parker'ı da içine alacağı belli değil. Venom, 2018 yılında piyasaya sürülecek dördüncü olası MCU filmini temsil ediyor.Ayrıca Örümcek Adam evreninden Venom'un haklarına sahip olan Sony'deki insanlar büyük bir hata yapmaya hazırlanıyor. Bir sonraki Spider-Man filminin Disney tarafından sahip olunan Marvel tarafından serbest bırakılmasını beklemek yerine Venom'u kendi ayrı Sony evrende serbest bırakıyorlar. Bu, çapraz geçişler anlamına gelmez - ve Marvel Cinematic Universe'de şimdiye kadar belirlenmiş herhangi bir karaktere sahip hiçbir bağlantı yoktur.
Bir sonraki Spider-Man filminde Iron Man var çünkü Marvel, Spider-Man filmi yapmak için Sony ile bir anlaşma imzaladı. Marvel'ın, Spider-Man'ın tüm haklarını kullanması durumunda, Marvel için bu büyük bir şey olmayacaktı, ama durum böyle değil - ve nasıl çöktüğü karmaşıktır.

Örümcek Adam filmlerinin hakları Marvel Comics'ten Cannon Films tarafından 1985 yılında 225.000 dolar karşılığında seçildi. 1989'da Bay Golan, 21. Yüzyıl Film Şirketi'ne başkanlık etti ve lisansını Spider-Man filmlerine (1992'ye kadar sürecek) uzattı. 1990'da James Cameron, Spider-Man filmi için senaryo yazması için çağrıldı.

1991'de Golan, 1996'da Spider-Man için film haklarını genişletmek için Carolco ile birlikte çalıştı. 1996'da Marvel, Carolco ve 21. Yüzyıl'ın tümü iflas etti. Film hakları daha sonra Sony Pictures Entertainment'ın yan kuruluşu olan Marvel to Columbia tarafından opsiyonlaştırıldı. Sony tarafından yapılan ilk modern Örümcek Adam filmi 2002 Örümcek Adamıydı, sonra 2004'te Spider-Man 2 ve 2007'de Örümcek Adam 3 geldi.İlk film gişelerde şut oldu, ikincisi iyi, üçüncüsü ise dizinin başlangıcıydı. Spider-Man 4 iptal edildi ancak Sony Pictures Entertainment, Spider-Man'ın film evreninin haklarını korudu. Örümcek Adam filmlerinin sonraki turu, 2012'de The Amazing Spider-Man ile, ardından 2014'te aynı film "2" ile başladı.

Spider-Man, 2016'da Kaptan Amerika'da ortaya çıktı: İç Savaş ve herkesin gözbebeklerini soketlerden attı. 2017'de Spider-Man filmi: Homecoming geliyor. Bu filmlerin ikisi de önceki Spider-Man filmlerinde sunulan evrenlerden tamamen ayrı olan Marvel Cinematic Universe'de. venom izle, venom 2018 izle

FİLMİN AÇILMASI İNTERNET HIZINIZA GÖRE 5’DK DEĞİŞİR!!

Popüler Spider-Man kötü adam Venom merkezli bir film. Arsa ayrıntıları bilinmiyor ancak proje, Sony’nin Columbia Pictures tarafından Örümcek Adam’ın Potansiyel Serisi olarak geliştiriliyor: Homecoming . Venom’un tek başına oynadığı filmin Marvel Sinematik Evrenin bir parçası mı yoksa Tom Holland’ın Peter Parker’ı da içine alacağı belli değil. Venom, 2018 yılında piyasaya sürülecek dördüncü olası MCU filmini temsil ediyor.

Ayrıca Örümcek Adam evreninden Venom’un haklarına sahip olan Sony’deki insanlar büyük bir hata yapmaya hazırlanıyor. Bir sonraki Spider-Man filminin Disney tarafından sahip olunan Marvel tarafından serbest bırakılmasını beklemek yerine Venom’u kendi ayrı Sony evrende serbest bırakıyorlar. Bu, çapraz geçişler anlamına gelmez – ve Marvel Cinematic Universe’de şimdiye kadar belirlenmiş herhangi bir karaktere sahip hiçbir bağlantı yoktur.

Bir sonraki Spider-Man filminde Iron Man var çünkü Marvel, Spider-Man filmi yapmak için Sony ile bir anlaşma imzaladı. Marvel’ın, Spider-Man’ın tüm haklarını kullanması durumunda, Marvel için bu büyük bir şey olmayacaktı, ama durum böyle değil – ve nasıl çöktüğü karmaşıktır.

Örümcek Adam filmlerinin hakları Marvel Comics’ten Cannon Films tarafından 1985 yılında 225.000 dolar karşılığında seçildi. 1989’da Bay Golan, 21. Yüzyıl Film Şirketi’ne başkanlık etti ve lisansını Spider-Man filmlerine (1992’ye kadar sürecek) uzattı. 1990’da James Cameron, Spider-Man filmi için senaryo yazması için çağrıldı.

1991’de Golan, 1996’da Spider-Man için film haklarını genişletmek için Carolco ile birlikte çalıştı. 1996’da Marvel, Carolco ve 21. Yüzyıl’ın tümü iflas etti. Film hakları daha sonra Sony Pictures Entertainment’ın yan kuruluşu olan Marvel to Columbia tarafından opsiyonlaştırıldı. Sony tarafından yapılan ilk modern Örümcek Adam filmi 2002 Örümcek Adamıydı, sonra 2004’te Spider-Man 2 ve 2007’de Örümcek Adam 3 geldi.

İlk film gişelerde şut oldu, ikincisi iyi, üçüncüsü ise dizinin başlangıcıydı. Spider-Man 4 iptal edildi ancak Sony Pictures Entertainment, Spider-Man’ın film evreninin haklarını korudu. Örümcek Adam filmlerinin sonraki turu, 2012’de The Amazing Spider-Man ile, ardından 2014’te aynı film “2” ile başladı.

Spider-Man, 2016’da Kaptan Amerika’da ortaya çıktı: İç Savaş ve herkesin gözbebeklerini soketlerden attı. 2017’de Spider-Man filmi: Homecoming geliyor. Bu filmlerin ikisi de önceki Spider-Man filmlerinde sunulan evrenlerden tamamen ayrı olan Marvel Cinematic Universe’de.

Bir önceki yazımız olan Örümcek Adam Eve Dönüş izle Full Tek Parça 1080P başlıklı makalemizde Örümcek Adam Eve Dönüş izle, Örümcek Adam Yuvaya Dönüş filmi izle ve Örümcek Adam Yuvaya Dönüş full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Venom 2018 Full Türkçe Tek Parça İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?